Santorini Reflexions Sea, Grécko, Grécko ostrovy, Santorini, Kamari, 19.5.2018, Raňajky
Santorini Reflexions Sea
Termín:
Načítavam ... 19.5.2018 – 26.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:60867799
788 € od 698,30 € Konečná cena

Pláž text

vulkanická kamienková pláž, slnečníky a ležadlá za poplatok, bodné športy za poplatok

Možnosť obsadenia 1
A
Možnosť obsadenia 2
AA
Možnosť obsadenia 3
AAA
Možnosť obsadenia 4
AAAc
Oficiálne hodnotenie
****
Cena zahŕňa

Letecká doprava z Viedne, 7x ubytovanie s raňajkami, privátny transfer, poistenie insolventnosti.

Povinné doplatky

Servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy), do 2 rokov 50 EUR, dieťa 2-5 rokov 100 EUR/os., osoba nad 5 rokov 190 EUR.

Ostatné doplatky

Komplexné cestovné poistenie

Upozornenie

Pobytová taxa platí sa priamo na mieste v ubytovacom zariadení, zvačša prvý alebo posledný deň pobytu. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 - 4,00 EUR/osoba/deň. Aktuálna sadzba pobytových táx bude známa po 1.1.2018, následne sa o jej výške môžete informovať našich predajných miestach, prostredníctvom webovej stránky a bude uvedná v písomných informáciách k zájazdu.   

V skratke o hoteli

Santorini Reflexions Sea je obľúbeným predmetom maliarov a fotografov pre svoju skvelú architektúru a jedinečnú polohu. Komplex sa rozprestiera na najznámejšej čiernej sopečnej pláži Kamari, so svetlým morom pri nohách.

Poloha

priamo pri nádhernej vulkanickej pláži v centre obľúbeného strediska Kamari • nákupné možnosti • reštaurácie a taverny dostupné prechádzkou po plážovej promenáde

Dĺžka transferu

10

Vybavenie

vstupná hala s 24 hodinovou recepciou • Wi-Fi zdarma • hlavná reštaurácia • bazén s vírivkou • slnečníky • lehátka a osušky pri bazéne zdarma (na pláži za poplatok) • kokteilový bar

 

Ubytovanie

balkón alebo terasa • klimatizácia kúpeľňa s vaňou alebo sprchový kútom • Wi-Fi • trezor • sušič vlasov • chladnička • rýchlovarná kanvica rádio • SAT TV • CLASSIC štúdio pre 2 osoby v kykladskom štýle EXECUTIVE

a GRAND apartmán pre 3 – 4 osoby s hydromasážnou vaňou

Stravovanie

raňajky formou bufetových stolov, možnosť doobjednať polpenziu

Pre deti

detská stolička

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK